Lustro


Lubisz jasne i przestronne wnętrza? Ja takie uwielbiam! Jeżeli Twoje mieszkanie nie jest zbyt duże, istnieje bardzo prosty sposób na powiększenie przestrzeni. Jaki? Lustro!

 

Wbrew pozorom lustro może służyć nie tylko do przeglądania się w nim. Nie dość, że optycznie powiększy pomieszczenie, to na dodatek może stanowić świetną dekorację, wystarczy wybrać odpowiednią ramę pasującą do wnętrza, np. drewnianą lub ozdobną. Proste lustra też mają swój urok, możesz z nich stworzyć nawet lustrzaną ścianę!

 

Pamiętaj, by umieścić lustro tak, aby odbiciem nie był obszar, który wolałbyś ukryć, np. odsłonięta szafa. Idealne miejsce dla lustra to np. ściana nad kanapą w salonie (uzyskasz wrażenie głębi). Jeśli masz małą łazienkę, duże lustro z pewnością ją powiększy i rozjaśni.

 

Słyszałeś o lustrzanych płytkach? Zdecydowałam się na takie pomiędzy meblami w mojej kuchni, wyglądają idaelnie! Możesz też zastosować takie rozwiązanie w łazience. Dostępne są także bardzo efektowne, lustrzane meble. Uważaj jednak, aby z niczym nie przesadzić. Pamiętaj, że piękno tkwi w prostocie :)

Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Trójmiasto

Alchemia Aurum Al.Grunwaldzka 411 80-309 Gdańsk

Tel.

500309507

Mail.

biuro@deweloperzytrojmiasto.pl