Oliwa


Historyczna i jedna z najbardziej urokliwych dzielnic miasta Gdańska – Oliwa to połączenie nowoczesności z klasycznymi zabudowaniami willowymi. Dziś jest to biznesowe centrum miasta, w którym swoje siedziby mają znane krajowe i międzynarodowe korporacje. Dodatkowo mieści się tu kampus Uniwersytetu Gdańskiego, a więc jest to miejsce przepełnione energią i kreatywnością młodych ludzi.

Oliwa to bardzo dobrze skomunikowana część miasta (stacja SKM, pętla tramwajowa, przystanki autobusowe), granicząca z Sopotem, który jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

Dla zachowania równowagi, poza charakterem biznesowym dzielnicy, jest to także teren rekreacyjny bogaty w lasy i inne tereny wprost wymarzone do spacerowania. Niewątpliwą zaletą Oliwy jest park im. Adama Mickiewicza – przepiękny, pełen unikatowych gatunków roślin kompleks, który przyciąga swoim niepowtarzalnym klimatem. W lasach natkniemy się na wieże widokowe, np. Pachołek, z którego rozciąga się widok na panoramę Gdańska, który zapiera dech w piersiach.

Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Trójmiasto

Alchemia Aurum Al.Grunwaldzka 411 80-309 Gdańsk

Tel.

500309507

Mail.

biuro@deweloperzytrojmiasto.pl