Stogi


Stogi to przepiękne miejsce, które dziś jest trochę pomijane na mapie Gdańska. Jest to dzielnica z dostępem do morza i szerokiej, piaszczystej i pięknej plaży, o czym zapomina wielu mieszkańców miasta. A szkoda, ponieważ Stogi mają ogromny potencjał na bycie kurortem na miarę Jelitkowa, a może nawet Sopotu.

Ma to jednak swoje plusy, a mianowicie ceny, które są tu zdecydowanie niższe niż w wyżej wymienionych miejscach. Z pewnością i to się zmieni w związku z planami rewitalizacji dzielnicy, jednak teraz to idealny moment na zakup nieruchomości w tej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta, w bardzo rozsądnej cenie.

Stogi znajdują się na Wyspie Portowej. Od północy i wschodu otoczone są lasami, od północnego zachodu łąkami pasa nadmorskiego, od południa Martwą Wisłą, a od północy Zatoką Gdańską i pasem wydm. Myślę, że to najlepsza rekomendacja dla tych, którzy wahają się, czy tu zamieszkać. Na pewno warto!


Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Trójmiasto

Alchemia Aurum Al.Grunwaldzka 411 80-309 Gdańsk

Tel.

500309507

Mail.

biuro@deweloperzytrojmiasto.pl