Ostatnia szansa na MDM


 Mieszkanie Dla Młodych to program wsparcia pozwalający osobom do 35. roku życia uzyskać dofinansowanie na zakup mieszkania lub domu, jest to możliwe przy zaciągnięciu kredytu. Program obowiązuje od 2014 roku. Z dofinansowania skorzystało mnóstwo osób, zwłaszcza gdy dokonano zmian dotyczących rodzin z dziećmi. Na każdy rok przygotowano określoną pulę środków. W bieżącym roku wyczerpała się ona już w kwietniu. Pula rezerwowa uruchomiona w sierpniu skończyła się w ciągu zaledwie jednego dnia.

 

W styczniu 2018 roku zostanie uruchomiona kolejna, niestety ostatnia już pula dopłat. Biorąc pod uwagę dotychczasowe zainteresowanie programem, dostępne środki mogą skończyć się bardzo szybko, dlatego warto już teraz zacząć przygotowywać się do skorzystania z dofinansowania.

 

Banki od grudnia będą gotowe na przyjmowanie wniosków. Im szybciej taki wniosek złożysz, tym większa szansa, że skorzystasz z programu.

 

Pamiętaj, że aby przystąpić do programu, musisz spełniać konkretne wymogi dotyczące m.in. kosztu zakupu czy powierzchni mieszkania lub domu. Szczegóły przybliżę już niebawem.

 

Niejednokrotnie powtarzałam, że w sprawie kredytu najlepiej skonsultować się z doradcą, który obliczy Twoją zdolność kredytową i porówna oferty we wszystkich bankach. O szczegóły możesz pytać już dziś. Pomoc doradcy uzyskasz w biurze Deweloperów Trójmiasto. 

Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto

Deweloperzy Trójmiasto to prężnie rozwijająca się firma w branży usług deweloperskich, dywersyfikująca ofertę dla zainteresowanych zakupem nieruchomości.

//

Deweloperzy Trójmiasto

Alchemia Aurum Al.Grunwaldzka 411 80-309 Gdańsk

Tel.

500309507

Mail.

biuro@deweloperzytrojmiasto.pl